ایده های تزئین سرویس بهداشتی

در این محتوا با این سرفصلها آشنا می شویم:

برای ایجاد فضای خوب در حمام نیازی به بازسازی کامل نیست. تغییرات کوچک نیز می توانند تأثیر زیادی داشته باشند .در ادامه مطلب به ایده ها و پیشنهادات مربوط به دکوراسیون و تزئین سرویس بهداشتی می پردازیم.

اگر هنوز مقاله بازسازی سرویس بهداشتی و طراحی سرویس بهداشتی را مطالعه نکردید قبل خواندن این مطلب ، مطالعه آنها را به شما پیشنهاد می کنم.

هنگام تزئین سرویس بهداشتی به چه مواردی باید توجه کرد؟

استفاده از رنگ های تازه , تضاد در مواد و متریال و شاخص ها و به کاربردن لوازم تزئینی میتوانند فضای دنجی را در سرویس بهداشتی، ایجاد کنند. اگر نمی خواهید کاشی ها را تعویض کنید و قصد استفاده از پوشش جدیدی را ندارید ، می توانید سرویس بهداشتی را با استفاده از مبلمان ، گیاهان ، شمع ها یا منسوجات تغییر دهید .
قبل از طراحی, رنگ مناسبی برای مبلمان ، لوازم جانبی و دکوراسیون انتخاب کنید. به این ترتیب می توانید اطمینان حاصل کنید که سرویس بهداشتی شما زیبا و مرتب به نظر می رسد. یکنواختی بصری ، حمام شما را به مکانی آرام برای استراحت تبدیل می کند. همچنین شما می توانید سبک ها را در یک چارچوب خاص مخلوط کنید . بنابراین به ویژگی های خاص تزئین در سرویس بهداشتی خود توجه کنید.

رنگها باعث شادابی سرویس بهداشتی می شوند.

عناصر و لوازم حمام با رنگ های طبیعی روشن , از کرم تا رنگ های ماسه ای هماهنگ با طبیعت ، رنگ های ملایمی هستند که باعث ایجاد آرامش میشوند.
در مقابل ، تن های پاستلی به رنگ سبز یا آبی ، همراه با سرامیک های چوب سبک و سفید ، باعث ایجاد ترکیب شاد و زنده ای میشود.
رنگهای درخشان مانند صورتی شدید ، سبز غنی یا قرمز خشخاش جلوه ای نیرو بخش دارند و به شما روحیه خوب و پر انرژی می دهند. در اینجا می توان از نور LED غیر مستقیم با نور رنگی نیز استفاده کرد. بسته به روحیه ، می توانید فضا را با توجه به سلیقه شخصی خود تنظیم کنید .
رنگ های خاکستری ، ظرافت و همخوانی بی انتها را از خود به نمایش می گذارند و خیلی راحت با رنگ های دیگر مشارکت و هماهنگی برقرار کنند. در این مقاله از سایت چند روش برای سبک دادن به رنگ خاکستری در طراحی دکوراسیون را بررسی می کنیم. مطالعه آن خالی از لطف نیست.
ترکیب رنگ سیاه و سفید همانطور که یکدیگر را دفع می کنند همدیگر را نیز بیشتر از رنگ های دیگر جذب می کنند. آنها در تناقضات خود یکدیگر را خنثی می کنند و ثباتی به وجود می آورند که از هیچ روندی پیروی نمی کند اما تأثیر طولانی مدت دارد.

استفاده از عناصر خلاق در تزئین سرویس بهداشتی

عناصر خلاق، جلوه های شگفت انگیزی ایجاد می کنند. میتوانیم از وسایل استفاده ی مناسب و متفاوتی داشته باشیم .

استفاده از قفسه های دیواری با متریال چوبی که هم به آسانی در دسترس هستند و هم میتوانند با فضا ترکیب شوند و فضای گرم و چشم نوازی با رنگ طبیعی خود ایجاد کنند.
قفسه های دیواری از چوب تیره ، بسیار چشم نواز هستند و با رنگ قهوه ای طبیعی خود ، به ویژه در ترکیب با سرامیک سفید ، فضای گرمی ایجاد می کنند.
میتوانید از یک نردبان قدیمی برای نگهدارنده ی حوله استفاده کنید ,همچنین با نصب جعبه های کوچک شیشه ای یا پلاستیکی و چوبی روی نردبان ،آن را به قفسه ای برای شامپو و لوسیون های بدن تبدیل کنید.

از یک نوار چوب به همراه چند قلاب یا گیره  , آویز لباس برای نگهداری لباس ها، طراحی کنید.

استفاده از نقوش و طرح زنده در دکوراسیون سرویس بهداشتی

به کاربردن وسایلی که طرح و نقش دارند میتوانند فضا را از یکنواختی خارج کنند. وسایلی که میتوانید با توجه به سلیقه شخصی با محیط سازگار کنید و همچنین تعویض آنها ساده و انعطاف پذیر است.
استفاده از پرده ی حمام با طرح های زنده یا الگو های غیر هندسی ، یا نقوش هندسی و تکرار شونده در رنگ های مختلف یکی از این موارد می باشد.

صندلی توالت نیز به همین ترتیب قابل تعویض است . صندلی با رنگ های آبی ، قرمز ، خاکستری یا مشکی علاوه بر رنگ سفید استاندارد ، که می تواند با طرح کاشی ، درز یا سرامیک همسان باشد.
همچنین میتوانید از پوشش چوب و چوب بامبو برای دیواره های حمام استفاده کنید.

علاوه بر آن میتوانید از درهایی که نقش دارند و یا تابلوهای نقاشی و همچنین کشیدن طرح روی دیوار خالی و ایجاد ریتم فضا، را از یکنواختی خارج کنید.
یک جا مسواکی که با رنگ سرویس بهداشتی متناسب باشد یا الگوی خاصی داشته باشند نیز برای زیبایی سرویس بهداشتی شما کمک میکند.

استفاده از گیاهان در تزئین سرویس بهداشتی

گیاهان در حمام ، حس لطافت را منتقل می کنند.
با وجود گیاهان نه تنها از آب و هوای سالم داخل خانه اطمینان حاصل می کنید بلکه در اوایل صبح نیز روحیه خوبی می گیرید. سرخس هایی که در گلدان از سقف آویزان شده اند ، گل ارکیده روی طاقچه ، فیکوس در قفسه یا گلدان ساده یا گل های رنگارنگ ، حمام را زنده و تازه می کنند.
رطوبت بالا باعث می شود گیاهان گرمسیری در دستشویی شکوفا شوند و سرویس بهداشتی روشن بهترین مزیت خود را نشان می دهد.

مینی دکو سبکی از طراحی سرویس بهداشتی

گل با گلدان های شیشه ای ، همراه کردن نقوش دریایی مانند صدف ، مرجان ، گلدان شن و همچنین حوله های رنگی مثل آبی ، سفید و کرم یا لوازم جانبی مانند آیینه ،باعث یادآوری خاطرات تعطیلات و ساحل و دریا میشوند.
استفاده از شمع و عود باعث ایجاد فضایی آرام در بین خستگی های روزانه میشود.

سبدهایی برای نگهداری حوله و مواد آرایشی مهمان و تزیینات دیوار که اگر سلیقه خودتان تغییر کند ، دکوراسیون بدون تلاش زیاد قابل تغییر است.
حتی با استفاده از تعداد کمی از وسایل تزئینی می توانید حمام را به سبک خود درست کنید. بنابراین بهتر است حمام جدید خود را با چند لوازم جانبی جداگانه تزئین کنید. این باعث می شود دستشویی شما بهم ریخته به نظر نرسد.

دیدگاهتان را با ما به اشتراک بگذارید:

در صورتی که این نوشته را پسندیدید با دوستان خود به اشتراک بگذارید.
Pinterest
WhatsApp
Telegram
Email
Print

ثبت سفارش طراحی

جهت دریافت اطلاعات بیشتر از مجموعه پلنرس و ثبت سفارش طراحی دو بعدی ، سه بعدی و محاسبات سازه روی لینک زیر کلیک کنید:

ثبت سفارش طراحی​

جهت دریافت اطلاعات بیشتر از مجموعه پلنرس و ثبت سفارش طراحی دو بعدی ، سه بعدی و محاسبات سازه روی لینک زیر کلیک کنید: