15ایده آشپزخانه مینیمالیستی

در این محتوا با این سرفصلها آشنا می شویم:

مینیمالیسم روند ایده آل طراحی برای آشپزخانه است ، جایی که تمیزی ، سازماندهی و عملکرد تثلیث مقدس است. 

این امکان را برای سطوح شفاف ، بدون درهم و برهمی و مواد شیک فراهم می کند .

_ چه چیز دیگری می توانید نیاز داشته باشید؟

مینیمالیسم قطعاً لازم نیست که ناتمام یا خسته کننده به نظر برسد.

 با رویکرد مناسب ، آشپزخانه های مینیمالیستی همچنان پر از شخصیت و سبک خواهند بود. مورد به مورد…

 • هود بیانیه ای را انتخاب کنید

این آشپزخانه که توسط هدر هلیارد طراحی شده است تعادل کامل بین زمان و مدرن را برقرار می کند. در اینجا ، سطح کاملاً سیاه و سفید کاملاً کلاسیک و در عین حال تازه است و هود فلزی برتری غیر منتظره را ایجاد می کند.

 • روندها را آزمایش و مخلوط کنید

گرچه سبک مینیمالیستی است ، اما یک خانه کاملاً شیک و جذاب در مزرعه توسط AP Design House در این آشپزخانه جریان دارد . این آجر یک پوشش سفید رنگ سفید به دست آورد تا همه آن را روشن کند و با بقیه سطوح هماهنگ شود و آویز هندسی نیز جلوه ای مدرن از خود نشان دهد.

 • همه چیز را حساب کنید

این آشپزخانه قابل توجه یک تنه در حال انجام نیست ، با این حال بی نظیر و سرشار از شخصیت است. این بدان دلیل است که هر قطعه – از چهارپایه های بار آوانگارد ،گرفته تا آویزهای خوش فرم و جزیره – حس متمایزی از سبک و شخصیت را به فضا می بخشد. 

شعار معمار مشهور میس وندروهه اینجا دلالت میکند…

مینیمالیسم
 • گرم کن

مینیمالیست به معنای خشن نیست و این آشپزخانه طراحی شده توسط استودیوی Corrine Mathern این موضوع را ثابت می کند. گرچه خنثی و اضافی است ، اما مواد همرنگ زمین فضا را با گرما پر می کنند.

 • ریشه های معماری را گرامی بدارید

هنگامی که راجی رادخریشنان مامور تزئین این آشپزخانه در خانه ای با طراحی پیت بون شد ، او نمی خواست از جزئیات زیبای معماری چیزی کم کند. برای حفظ هرچه بیشتر ، او سه مدل از آویزهای سرژ مویل و چهارپایه ساده و بدون پشت از West Elm را انتخاب کرد. و یکی از بهترین چیزها در مورد آشپزخانه های مینیمالیستی این است که گل های شما واقعا می توانند ظاهر شوند.

 • رنگ های خنثی بی نظیر را ترکیب کنید

به جای استفاده از طرح های رنگی کاملاً سفید که با مینیمالیست ها مرتبط هستیم ، ترکیبی از کرم و خاکستری روشن را انتخاب کنید ، همانطور که در این آشپزخانه طراحی شده توسط تامسین جانسون انجام شده است . دیوارهای سفید رنگ به زیبایی با کابینت های خاکستری خنک جفت می شوند ، زیرا رنگ متضاد آنها تعادل بین یکدیگر است. اگرچه حداقل تزئینات وجود دارد ، اما زیبایی مواد و اشکال از ظرافت کم نظیر و منحصر به فرد اطمینان حاصل می کند.

 • ریسک کنید

به جای معرفی رنگ از طریق لهجه هایی مانند ظروف و ظروف آشپزی ، یک قطعه بیانیه را انتخاب کنید و از جسارت نترسید. در اینجا ، هدر هلیارد رنگ آبی ملایم و عمیق را برای پایه جزیره آشپزخانه انتخاب کرد. جسورانه است ، اما هنوز هم مینیمالیستی است.

 • آن را کلاسیک نگه دارید

در عین حال که به کلاسیک ها نیز پایبند هستید ، می توانید در مینیمالیسم شرکت کنید. به عنوان مثال این آشپزخانه deVol را یادداشت کنید . آویزهای برنزی به راحتی با چهارپایه های آشپزخانه که در زیر جزیره جمع شده اند جفت می شوند در حالی که با تزئینات کرم و کاشی های سفید براق مترو نیز تضاد دارند.

آشپزخانه سفید
 • دیوارها را شفاف نگه دارید

آجر و لوله های در معرض این فضای صنعتی امکان ایجاد پس زمینه ای تیز و ریز را فراهم می کند در حالی که جزیره و کابینت های ساده فضا را سخت تر می کنند. برای ظاهری فوق العاده تمیز و براق ، کابینت های سقفی خندق و قفسه های شناوراستفاده شده است.

کابینت مدرن
 • روی مواد تمرکز کنید

بعضی از مینیمالیست ها ممکن است احساس کنند که این آشپزخانه توسط تامسین جانسون در واقع بیشتر ماکزیمالیستی است ، اما واقعاً به دیدگاه شما بستگی دارد. با تأکید بر مواد زیبا ، از دیوار بیانیه مرمر بنفش عمیق تا سطوح نقره ای براق ، همه چیز لکه دار ، بکر و فوق العاده براق است.

آشپزخانه مدرن
 • یک پاپ رنگی اضافه کنید

در صورت دودل بودن نسبت به یک طرح رنگی،به یک طرح کاملاً سفید بپردازید. این روند طراحی هرگز قدیمی نمی شود (به خصوص در آشپزخانه). برخی از ظروف رنگی را با وسایل آشپزی و دکور اضافه کنید. در پس زمینه کاملا سفید ، به نظر می رسد قطعات لهجه قرمز در این آشپزخانه طراحی شده توسط Leanne Ford در هوا پخش می شوند.

کابینت مدرن
 • ساده نگه دارید

این آشپزخانه دارای کابینت های رنگی سیاه و خاکستری می باشد . تن و بافت متنوع به فضای خنثی علاقه می بخشد. دیوارهای بژ شنی ، چیزهای خنثی اما گرم را کمی بیشتر از یک رنگ سفید سفید یا خاکستری فوق العاده روشن نگه می دارند. صندلی شیرینگ دنجی ایجاد می کند و پنجره داخلی باعث ایجاد جریان می شود و نور را به داخل می دهد.

آشپزخانه مینیمال
 • روستیک و مدرن را مخلوط کنید

در این آشپزخانه طراحی شده توسط تامسین جانسون ، سطوح با اثر بتن ، قفسه های شناور خطی و سخت افزار به مدرن سازی عناصر شیک تر مزرعه دار در فضا مانند سقف های کاشی کشتی و آثار هنری کمک می کند.

دکور روستیک
 • مقداری سبز(گیاه) اضافه کنید

سبزی سریعا باعث تبدیل شدن به آشپزخانه مینیمال می شود ، پس چرا با یک مجموعه کوچک گیاه در آشپزخانه شروع نمی کنید؟ در این آشپزخانه که توسط هکر گاتری طراحی شده است ، کابینت های شیشه ای بدون ایجاد احساس آشفتگی به آن علاقه نشان می دهند.

کابینت هایگلاس
 • برو اسکاندیناویایی

برای ظاهری مینیمالیستی در اسکاندیناوی ، از مواد سیاه برای تمام سطوح آشپزخانه خود استفاده کنید. نتیجه براق و خوش سلیقه خواهد بود (نیازی به ذکر نیست ، چسبیدن به یک رنگ تنها روند طراحی واقعی را آسان می کند)

مینیمال

دیدگاهتان را با ما به اشتراک بگذارید:

در صورتی که این نوشته را پسندیدید با دوستان خود به اشتراک بگذارید.
Pinterest
WhatsApp
Telegram
Email
Print

ثبت سفارش طراحی

جهت دریافت اطلاعات بیشتر از مجموعه پلنرس و ثبت سفارش طراحی دو بعدی ، سه بعدی و محاسبات سازه روی لینک زیر کلیک کنید:

ثبت سفارش طراحی​

جهت دریافت اطلاعات بیشتر از مجموعه پلنرس و ثبت سفارش طراحی دو بعدی ، سه بعدی و محاسبات سازه روی لینک زیر کلیک کنید: