دیوار های آجری در دکوراسیون

در این محتوا با این سرفصلها آشنا می شویم:

ایده دیوار های آجری برجسته می تواند یک انتخاب بحث برانگیز در طراحی دکوراسیون است.

 برخی آنها را به دلیل گرما و بافت روستایی دوست دارند. دیگران مواد ساختمانی غبارآلود را می بینند و به جای آن دیوارهای گچ کاری شده و روکش دار را انتخاب می کنند.

یک تیم طراحی آخرین طراحی دکوراسیون داخلی خود را به این شکل ایجاد کردند ، آنها دو طراحی از یک دیوار انجام دادند و از آن عکس گرفتند:

 در دیوار اول یک دیوار آجری برجسته و در دومین کاغذ دیواری وجود داشت .

 نمای آجری برای این انتخاب شد ، اما هر دو تصویر در صفحه Instagram این کشور قرار گرفتند ، در آنجا از کاربران خواسته شد که مورد دلخواه خود را نام ببرند.

نتیجه: در حالی که هر دو توجه طرفداران را به خود جلب کرد ، این دیوار آجری بود که بیشترین آرا را به دست آورد.

دکور آجری

 دیوارهای برجسته در حال بازگشت به دکوراسیون های داخلی هستند .

در اینجا نحوه ی درست کاربرد آن ها را به شما آموزش میدهیم.

آجرهای برجسته برای مدتی محبوب بوده اند و به نظر می رسد که هر روز به علاقمندان این سبک از دکوراسیون اضافه می شود.

 من فکر می کنم یک ظاهر طراحی شده بر روی دیوار شما همیشه به طرح جالب تری منجر می شود. اگر می دانید که پشت دیوارهای خود آجر دارید ، شاید ارزش آن را داشته باشد که گچ خسته کننده را جدا کنید و شخصیتی را به فضا تزریق کنید.

اگر آجرهای شما کیفیت خوبی ندارند ، می توانید به جای آن از ورقه های آجری استفاده کنید. این برش های کاشی نمای آجری را نشان می دهد ، اما به راحتی بر روی دیوار موجود محکم می شود. 

استفاده از هرگونه دیوارپوش سه بعدی ، مانند آجر ، سنگ یا گچ بافتی ، این احساس را ایجاد می کند که یک داستان در حال بازگو شدن است و داستان سرایی در قلب هر فضای داخلی موفق است. 

دیزاین با آجر

یکی از مواردی که برخی ازافراد در مورد آجر دوست ندارند ، خطر گرد و غبار ناشی از دیوار است ، یا تصور اینکه آنها باعث جرم گیری می شوند. توصیه می کنیم : اگر دیوار آجری خانه ای را در معرض دید قرار می دهید ، آن را براش بزنید زیرا آجرها به طور طبیعی متخلخل هستند و همین امر باعث می شود تا با گذشت زمان خرد شوند.

“زیبایی آجر برهنه را می توان با کاغذ دیواری تطبیق داد. “آجر خاکی و روستایی هنگامی که با طرح های ارگانیک مانند چمن ، جنگل ها و گل ها برجسته می شود ، یک عنصر طبیعی را به ارمغان می آورد. در حالی که جزئیات آجری بیشتر و سنجیده شده ، مشارکتی کلاسیک با سبک هایی مانند راه راه و داماس ایجاد می کند. 

دیوار آجری به عنوان یک دیوار شاخص

امروزه ،استفاده از دیوار آجری به عنوان یکی از انواع دیوار شاخص ، در طراحی های دکوراسیون داخلی مرسوم شده است. این دیوارها حس گرما و صمیمیت به فضا می دهد. لزوما این دیوارها نباید رنگ قرمز آجری داشته باشند و همان حس گرما را دیوارهای آجری به رنگ طوسی، فیروزه ای و یا سفید هم ایجاد می کنند.

دیوار شاخص آجری
دیوار آجری به عنوان شاخص

دیدگاهتان را با ما به اشتراک بگذارید:

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
در صورتی که این نوشته را پسندیدید با دوستان خود به اشتراک بگذارید.
Pinterest
WhatsApp
Telegram
Email
Print

ثبت سفارش طراحی

جهت دریافت اطلاعات بیشتر از مجموعه پلنرس و ثبت سفارش طراحی دو بعدی ، سه بعدی و محاسبات سازه روی لینک زیر کلیک کنید:

ثبت سفارش طراحی​

جهت دریافت اطلاعات بیشتر از مجموعه پلنرس و ثبت سفارش طراحی دو بعدی ، سه بعدی و محاسبات سازه روی لینک زیر کلیک کنید:

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x