16 طرح دکوراسیون آشپزخانه سفارشی

طرح دکوراسیون آشپزخانه

در این محتوا با این سرفصلها آشنا می شویم:

در این مقاله 16 طرح برتر دکوراسیون از آشپزخانه های سفارشی را گردآوری کرده ایم ، هر آشپزخانه را جداگانه تجزیه و تحلیل میکنیم و نکات خاص و جذاب را از درون آن ها بیرون کشیده تا برای شما ایده های ناب خلق کنیم. چیدمان، متریال، رنگ ، بافت ، نورگیری، جزیره ، مرکزیت ، و… همه و همه در شکل گیری دکوراسیون آشپزخانه تاثیر دارد ،پس همراه ما باشید با 16 طرح دکوراسیون آشپزخانه سفارشی:

کابینت سفید و جزیره مربع

  1. برای بازسازی اساسی این آشپزخانه U شکل و تبدیل به یک آشپزخانه ی شیک و جدید ، از کابینت های سفید استفاده شده است . یک جزیره مربع شکل بزرگ در مرکز و یک محل غذا خوردن برای چهار نفر در نظر گرفته شده است.
    این آشپزخانه به خوبی سازمان یافته است و گزینه های زیادی برای ذخیره سازی لوازم آشپزخانه و سازماندهی ظروف فراهم می کند.
دکوراسیون آشپزخانه

کابینت سفید و کف پوش چوبی

2. در طراحی این آشپزخانه به شکل U با لوستر های بالای جزیره ی 4 نفره ، از کابینت های سفید ، قالب تاج و کف پوش چوبی قهوه ای مایل به قرمز استفاده شده است.
در حالی که این یک آشپزخانه آراسته است ، اما همچنین یک اتاق راحت برای دور هم جمع شدن اعضای خانواده بشمار می آید. تنها انتقادی که میتوان به آن گرفت این است که هیچ پنجره ای ندارد.

دکوراسیون آشپزخانه

آشپزخانه با جزیره آبی

3. این آشپزخانه شامل جزیره آبی رنگ ، سینک ظرفشویی بزرگ سفید ، کابینت سفید و کف پوشیده شده از تخته های عریض و چراغ آویز تک واحدی معاصر و چراغ های توکار است.

دکوراسیون آشپزخانه

آشپزخانه با کف پوش جناقی

4. آشپزخانه جدید و زیبا با کف پوش چوب به شکل استخوان ماهی(جناقی) ، جزیره تیره و کابینت سفید.

دکوراسیون آشپزخانه

آشپزخانه روشن

5. در این طرح دکوراسیون آشپزخانه ،مشکل بالا حل شده است . به پنجره های آشپزخانه نگاه کنید. این آشپزخانه واقعاً روشن و دارای رنگ آمیزی روشن و تیره است . سقف این آشپزخانه بسیار بلند به نظر میرسد. من جزیره آبشار و طراحی کلی معاصر را دوست دارم ، اما فکر نمی کنم کف چوب قهوه ای با رنگ کار همخوانی داشته باشد. این تنها شکایت من است.

دکوراسیون آشپزخانه

آشپزخانه با قفسه شناور

6. این آشپزخانه را بررسی کنید. هیچ کابینت بالایی دیگری به جز یک قفسه شناور یک سطح ندارد. این باعث می شود آشپزخانه بزرگتر و بازتر و روشن تر به نظر برسد. من مطمئن نیستم که انصراف از فضای ذخیره سازی ارزش آن را دارد ، اما قطعاً یک ایده قابل توجه طراحی است.

دکوراسیون آشپزخانه

آشپزخانه روستایی

7. آشپزخانه روستایی بزرگ با شور و نشاط در ساحل با سقف تیرچه سفید . این آشپزخانه شکل عجیب و غریبی دارد اما سرشار از چوب است. من فکر می کنم اگر کابینت سفید بیشتری داشته باشد بهتر به نظر می رسید. یک کابینت سفید رنگ داخلی ، در قسمت عقب قرار دارد که قسمت مورد علاقه من در این آشپزخانه است و بنابراین فکر می کنم رنگ سفید بهتر باشد.

دکوراسیون آشپزخانه

در اینجا یک عکس از نمای نزدیک آشپزخانه مشاهده می کنید. جزیره شکل نامنظمی دارد تا با شکل نامنظم آشپزخانه مطابقت داشته باشد. این عکس نشان می دهد که پایه جزیره نیز سفید است که با قسمت سفید کابینت هماهنگ است که از نکات برجسته این آشپزخانه به شمار می آید.

دکوراسیون آشپزخانه

آشپزخانه سبک ساحلی

8. آشپزخانه سفارشی جدید به سبک ساحلی با صندلی های حصیری ، صفحه پشتی آبی تیره و کابینت سفید و روشن. کفپوش چوبی کاملاً در این طرح کار می کند ، با این تفاوت که من حصیری تیره تری را برای صندلی انتخاب می کردم تا با کف مطابقت داشته باشد.

دکوراسیون آشپزخانه

در اینجا زاویه دیگری از آشپزخانه به سبک ساحلی با منظره ای به اتاق خانوادگی مجاور وجود دارد که سبک ساحلی را با شومینه سبک سنگی رودخانه ای و دیوارهای سفید ادامه می دهد.

دکوراسیون آشپزخانه

آشپزخانه ارزان قیمت

9. در اینجا مثالی افسانه ای از آشپزخانه ارزان قیمت با قفسه بندی ارزان و جزیره ای عالی مشاهده می کنید. مطمئناً با توجه به اینکه چگونه می توانید بدون صرف هزینه زیاد ، طرحی فوق العاده ایجاد کنید ، برای شما ایده ی خوبی است.

آشپزخانه به سبک خانه های کشاورزی

10. آشپزخانه با پوشش چوبی شیک که در یک طرف جزیره آن سینک ظرفشویی کوچک و در طرف دیگر آن نوار صبحانه است. قفسه های باز در میان کابینت های بالایی و پنجره هایی با قاب چوبی که اجاق گاز و دامنه آشپزی را در کنار هم قرار می دهد نیز حس خوبی دارد. این یک طرح دکوراسیون آشپزخانه به سبک خانه های کشاورزی (FARM HOUSE) است.

دکوراسیون آشپزخانه

آشپزخانه بژ

11. آشپزخانه بژ روشن ، همراه با چراغ های آویز لامپ ، کابینت مدرن و لوازم خانگی از جنس استیل. این آشپزخانه با 5 چراغ آویز و بسیاری از چراغ های فرورفته به خوبی روشن شده است.

دکوراسیون آشپزخانه

استفاده از دو میز ناهار خوری

12. هرگز حدس نمی زنید ، اما این خانه زمانی کلیسا بوده است. در حالی که عکس خیلی ، آشپزخانه مدرن را نشان نمی دهد ، من این طرح را به دلیل ایده جالب دو میز ناهار خوری در قسمت مفهوم باز ، انتخاب کردم. من حدس می زنم ، یک میز کودک برای هر وعده غذایی ، در نظر گرفته شده است. همچنین دیوار شاخص سیاه و سفید در منطقه اتاق نشیمن فوق العاده دوست داشتنی ست ، که در واقع یک عنصر برجسته ی واقعی، در تبدیل بسیار موفق کلیسا به خانه.

کف پوش و سقف یک رنگ

13. کف پوش و سقف چوبی قرمز در مقایسه با آشپزخانه کاملا سفید بسیار خیره کننده و دوست داشتنی ست . به خصوص سقف آن بسیار خنک است. کابینت ها ، و همچنین چارپایه های گران قیمت صبحانه ، همه شگفت انگیز هستند. برای طراحی این آشپزخانه وقت زیادی صرف شده است. همچنین ایجاد فضای کوچک خانوادگی در مجاورت آشپزخانه و یک فضای آرام کنار پنجره.

طرح دکوراسیون آشپزخانه

کابینت گردویی

14. کابینت گردویی عظیم و آشپزخانه جزیره ای با سقف شیشه ای بزرگ و چشمگیر. این یکی از آن آشپزخانه هایی است که به خصوص با آن سقف نورگیر توجه شما را به خود جلب می کند. هر چند ممکن است بعضی ها به کفپوش کاشی سفید علاقه نداشته باشند. ولی سقف و کف با هم هماهنگ هستند. به نظر می رسد کابینت گردویی برای طراحی معاصر بسیار قدیمی باشد. لوستر بالای جزیره نیز بسیار آراسته است.

دکوراسیون آشپزخانه

دیوارهای تیره و کابینت های سفید

15. طراحی شیک آشپزخانه با دیوارهای تیره و کابینت های سفید. این طرح رنگی متضاد با کفپوش و جزیره چوبی به خوبی کار می کند. یکسان بودن چوب جزیره و رنگ کفپوش ها می تواند نظر خیلی ها را به خود جلب کند. این سبک را به عنوان یک طرح دکوراسیون آشپزخانه در نظر داشته باشید.

دیوار شاخص

16. دلیل انتخاب این آشپزخانه به دلیل دیوار شاخص سنگی است. این ایده ی دوست داشتنی در این آشپزخانه با افزودن بافت طبیعی به روشی زیبا ، بسیار خوب کار می کند.

طرح دکوراسیون آشپزخانه

دیدگاهتان را با ما به اشتراک بگذارید:

در صورتی که این نوشته را پسندیدید با دوستان خود به اشتراک بگذارید.
Pinterest
WhatsApp
Telegram
Email
Print

ثبت سفارش طراحی

جهت دریافت اطلاعات بیشتر از مجموعه پلنرس و ثبت سفارش طراحی دو بعدی ، سه بعدی و محاسبات سازه روی لینک زیر کلیک کنید:

ثبت سفارش طراحی​

جهت دریافت اطلاعات بیشتر از مجموعه پلنرس و ثبت سفارش طراحی دو بعدی ، سه بعدی و محاسبات سازه روی لینک زیر کلیک کنید: