آموزش استفاده از اپلیکیشن سفارش طراحی دکوراسیون پلنرس

* ثبت نام در اپلیکیشن

پس از دانلود و نصب اپ پلنرس، آن را اجرا کنید. در اولین مرحله در باکس موجود شماره موبایل خود را وارد کنید. پس از چند ثانیه کد فعال سازی برای شما ارسال می شود. کد را در محل مورد نظر وار کنید. سپس استان و شهر محل سکونت خود را انتخاب کنید. در این مرحله ثبت نام شما تکمیل شده است و می توانید از امکانات اپ استفاده کنید.

* ویرایش اطلاعات کاربری

برای ویرایش اطلاعات کاربری از قسمت پروفایل اقدام کنید. از صفحه باز شده روی گزینه ویرایش اطلاعات کلیک کنید. اطلاعات موجود را ثبت و یا ویرایش کنید و در نهایت دکمه ثبت تغییرات را کلیک کنید.

* ثبت سفارش

برای ثبت یک سفارش جدید طراحی از صفحه اصلی روی گزینه سفارش جدید کلیک کنید. از پنجره باز شده نوع طراحی خود را انتخاب کنید. بعداز آن پنجره چت نرم افزار برای شما باز خواهد شد. از این قسمت ابعاد، عکس فضا و سایر جزئیات مربوط به طرح را ارسال کرده و دکمه ثبت نهایی را بزنید. سفارش شما ثبت شد. منتظر تماس کارشناسان ما باشید.

* پرداخت هزینه طراحی دکوراسیون

پس از تایید سفارش طراحی از بخش سفارشات مجموعه پلنرس دکمه پرداخت طرح فعال می شود. با کلیک روی این دکمه به درگاه پرداخت زرین پال متصل می شوید و امکان پرداخت هزینه طراحی برای شما فراهم می شود.

* مشاهده فایلهای طراحی شده

برای مشاهده فایلهای طراحی شده یک سفارش، از قسمت سفارشات طرح مورد نظر خود را انتخاب کنید. در صورت تکمیل سفارش و پرداخت هزینه دکمه فایلهای طراحی شده برای شما فعال می شود. با کلیک روی این دکمه می توانید رندرهای طراحی را مشاهده کنید.

پلنرس را روی موبایل یا تبلت نصب کنید.