ما که هستیم

مجموعه پلنرس مشتکل از پرسنل و مهندسین ساختمان و معماری مجرب و با همکاری پیمانکاران ساختمان و کابینت سازان شما را در امر طراحی محل کار یا زندگیان یاری می رساند.

راههای راتباط با مجموعه پلنرس را از صفحه تماس با ما سایت ببینید.

نحوه ثبت سفارش در مجموعه پلنرس

سفارشات در مجموعه ما به دو گروه سفارشات با نرخ های ثابت و سفارشات طراحی با نرخ های متغیر تقسیم می شوند.

سفارشات با نرخ های ثابت:

مانند انواع آشپزخانه و کمد و دکورهای زیر چهارمتر

نحوه محاسبه هزینه:

نرخ این قسم از سفارشات ثابت است و متراژ کار تاثیر در قیمت گذاری ندارد. کل فضای آشپزخانه که می تواند شامل انواع یونیت ها، دکوری ، جزیره و اپن باشد؛ با نرخ ثابت مصوب مجموعه انجام می شود. در صورتی که آشپزخانه مطبخ دار باشد و یا یک دکور سر آشپزخانه و خارج از فضای آن داشته باشد هزینه طراحی معادل آشپزخانه مطبخ دار محاسبه می شود. هزینه های طراحی را می توانید از صفحه تعرفه های سایت مشاهده کنید.

نحوه سفارش و تحویل طرح:

برای سفارش آشپزخانه کافی است مشتری ابعاد آشپزخانه خود را از طریق یکی از راههای ارتباطی ثبت سفارش برای ما ارسال کرده و سبک کار خود را مشخص کند. پس از آن همکاران طراح با مشتری تماس می گیرند کلیه جزئیات طرح با مشتری هماهنگ می شود و طراحی مطابق با سلیقه مشتری انجام می گردد. پس از تکمیل طراحی اعلام واریز می شود و بعد از واریز وجه توسط مشتری ، رندرهای طراحی ارسال می گردد.

سفارشات با نرخ های متغیر:

انواع طراحی های داخلی اعم از تجاری اداری و مسکونی، طراحی های نما و فضای سبز، طراحی کمد و دکوری های بالای چهار متر

نحوه محاسبه هزینه:

در این قسم سفارشات، پس از ارسال ابعاد توسط مشتری، برآورد هزینه از سمت همکاران بخش سفارشات انجام شده و به مشتری اعلام می شود. در صورت توافق درباره قیمت، نصف هزینه به عنوان بیعانه قبل از شروع طراحی باید برای مجموعه واریز شود.

نحوه سفارش و تحویل طرح:

درصورت توافق درباره قیمت و واریز بیعانه، طراح با مشتری تماس می گیرد و جزئیات طرح به طور کامل هماهنگ می شود و طراحی استارت می خورد در صورت نیاز و یا بروز مشکل در حین طراحی، طراح مجددا با مشتری تماس میگیره تا طرح بدون عیب و مطابق سلیقه مشتری انجام شود. پس از اتمام کار به مشتری اعلام واریز می شود و بعد از آن رندرهای طراحی برای مشتری ارسال می گردد.

زمان تحویل سفارشات

بعد از صحبت کردن مشتری با طراح، زمان دقیق تحویل با او هماهنگ می شود.

برای سفارشات آشپزخانه در صورت عدم بروز مشکل و پر نبودن سقف سفارشات، طرح های مدرن در 3 ساعت کاری و طرح های کلاسیک در 24 الی 48 ساعت کاری به مشتری تحویل می شود.

استانداردهای طراحی در مجموعه پلنرس

1- انجام طراحی با نرم افزار 3dmax و رندرگیری با very
از تمام زوایای طرح برای مشتری رندر گرفته می شود به طوری که کاملا مشخص و گویا باشد.
تنها رندرها برای مشتری ارسال می گردد و امکان ارسال فایل مکس به هیچ عنوان وجود ندارد.
2- بررسی طرح توسط تیم فنی به لحاظ اجرایی
بعد از اتمام، طراحی ها قبل از ارسال برای مشتری، توسط تیم فنی به لحاظ اجرایی بررسی می گردد و در صورت اشکال برطرف می شود. اما مشتری موظف است که قبل از اقدام به اجرا، طرح را کامل چک کند و در صورت اشکال طراح را در جریان قرار دهد تا اصلاح شود. مجموعه هیچ گونه مسئولیتی در قبال بروز مشکل در زمان اجرا ندارد.
3- انجام اصلاحیه در صورت اشتباه طراح
مجموعه موظف است کلیه ایرادات طرح که به دلیل اشتباه و بی دقتی طراح به وجود آمده را برطرف کند و یک طرح بدون نقص به مشتری تحویل دهد.
4- امکان یکبار تغییرات رایگان.
نکات قابل توجه در زمان تغییرات:
• یکبار امکان تغییرات رایگان وجود دارد بنابراین قبل از تغییرات، مشتری باید طرح را به خوبی بررسی کند و طراح را در جریان همه موارد قرار دهد.
• تغییرات دوم به بعد شامل هزینه میشود که معادل نصف هزینه طراحی است.
• امکان تغییرات فقط تا سه ماه بعد از تحویل طرح وجود دارد و پس از آن فایل طراحی آرشیو می شود. برای اعمال تغییرات باید یک سفارش جدید ثبت شود.
• در صورت تغییر ابعاد اولیه، امکان تغییرات وجود ندارد و باید سفارش جدید ثبت شود

5- تحویل ابعاد به صورت یونیت
بعد از تحویل طرح، اعمال تغییرات و تایید نهایی طرح، ابعاد یونیت برای مشتری ارسال می شود. مشتری موظف است قبل از اقدام به برش و اجرا، ابعاد را کاملا بررسی کند و در صورت وجود مشکل مجموعه را در جریان قرار دهد تا برطرف شود. مجموعه پلنرس هیچ مسئولیتی در قبال اشکال در ابعاد و برش اشتباه ندارد.